ГоловнаНовини

19 червня 2018

14 червня 2018 року на Розівській дослідній станції ДУ ІЗК НААН проведено приймання дослідів та огляд культури землеробства.

      14 червня 2018 року на Розівській дослідній станції ДУ ІЗК НААН проведено приймання дослідів та огляд культури землеробства, з метою перевірки науково-методичного рівня досліджень, їх актуальності, новизни та апробації у виробництві.
     Вегетація сільськогосподарських культур в цьому регіоні протікає в складних гідротермічних умовах, за повної відсутності продуктивних опадів і високих температурах повітря. Незважаючи на це, польові досліди проводяться на високому науково-методичному рівні, їх результати активно впроваджуються у виробництві дослідної станції та господарствах Запорізької області. Виробничі посіви мають відмінну культуру землеробства.
     Функціонує демонстраційний полігон, на якому представлені селекційні розробками озимих зернових та ярих зернобобових культур. Колекція озимих культур налічує близько сорока сорто-зразків вітчизняних селекційних центрів. 22 червня на демо-полігоні буде проведено «День поля» та науково-практичний семінар присвячений питанням вирощування озимих та ярих зернобобових культур.
     Розівська дослідна станція має потужну матеріально-технічну базу, апробація наукових досліджень проводиться за допомогою сучасної сільськогосподарської техніки. Щорічно ведеться оновлення машино-тракторного парка та модернізація насіннєочисних ліній.
     Досвід Розівської дослідної станції показує, що ефективно можна працювати і на державних землях. Так тримати колективу! 

Повернутися до списку