ГоловнаНовини

04 вересня 2018

Науково-виробничий семінар на базі ДП ДГ «Красноградське»

З оперативною інформацією щодо стану підготовки до сівби озими та з особливостями технологічного забезпечення виступив Микола Миколайович Солодушко, а відносно збирання та технологій вирощування пізніх ярих культур, зокрема кукурудзи, надано матеріали Миколою Івановичем Дудкою. Також із доповіддю виступив Сергій Константинович Грузінов, який розкрив тему технологічного забезпечення виробництва озимих і ранніх ярих зернових в умовах Красноградського району, представив дані демонстраційного полігону по цим культурам. З інформацією щодо доцільності в сівозмінах зернобобових культур виступив Олексій Олександрович Кулінич, який надав характеристику різним їх видам та представив селекційні досягнення за цим напрямком.

У практичній частині семінару проведено демонстрацію гібридів кукурудзи селекції ДУ ІЗК НААН заступником директора Владиславом Юрійовичем Черчелем та представлені селекційні досягнення «Компанії «Маїс» директором з розвитку інноваційних технологій Юрієм Михайловичем Пащенко.

Семінар проведено в атмосфері дискусії виробників з науковцями, висловлено уподобання до насіння вітчизняної селекції та зацікавленість щодо наданої інформації з технологій вирощування зернових культур. У підведені підсумків заходу учасники подякували науковцям за змістовні доповіді та висловили сподівання на подальшу співпрацю в агротехнологічному супроводі і необхідність продовження зустрічей з метою корегування технологій вирощування культур в найбільш критичні фази розвитку рослин.

Повернутися до списку