ГоловнаНовини

06 серпня 2019

Інформація щодо проведення виборів в ДУ ІЗК НААН

02.08.2019 року в Державній установі Інститут зернових культур відбулися вибори директора. Для контролю процедури виборів з НААН прибули представники – віце-президент Роїк Микола Володимирович та начальник відділу наукових кадрів, аспірантури та правового забезпечення Шевцова Ольга Леонідівна.

Роїк М. В. відкрив загальні збори колективу інституту.

З передвиборчими програмами виступили Гирка Анатолій Дмитрович та Черчель Владислав Юрійович, які висвітлили планові напрямки діяльності на виборчий період.

В обговоренні кандидатур на посаду директора прийняли участь Черенков Анатолій Васильович, Якунін Олексій Панасович, Дудка Микола Іванович, Козир Володимир Семенович, Дзюбецький Борис Володимирович та Роїк Микола Володимирович.

Згідно Положення про вибори обрана лічильна комісія у складі: Деркач К. В., Маршалкіна Т. В., Семяшкіна А. О., Безсусідня Ю. В., Шевцова О. Л. У голосуванні прийняли участь 109 наукових співробітників інституту. За результатами голосування переміг Черчель Владислав Юрійович – набрав 76 (70 %) голосів.

Роїк М. В. визнав вибори такими, що відбулись, та привітав колектив з обранням Черчеля Владислава Юрійовича на посаду директора Державної установи Інститут зернових культур НААН.