ГоловнаНовини

09 грудня 2019

В Одесі відбувся семінар «Рамкова програма ЄС «Горизонт 2020»: можливості використання науково-дослідної інфраструктури для українських вчених та підприємців»

6–7 грудня 2019 року в Одесі в стінах Одеського національного економічного університету відбувся семінар «Рамкова програма ЄС «Горизонт 2020»: можливості використання науково-дослідної інфраструктури для українських вчених та підприємців».

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки та Державна науково-технічна бібліотека. Серед запрошенихна семінар науковців, інноваторів, підприємців, керівників вишів та наукових установ, представників ЦОВВ, що відповідають за формування політики в сфері науки, активну участь у заході прийняли представникиДУ ІЗК НААН, а саме: заступник директора інституту з наукової роботи Гирка А. Д. та завідувач лабораторії біотехнології Сатарова Т. М.

На семінарі обговорювалися питання розвитку української дослідницької інфраструктури та можливості використання дослідницької інфраструктури ЄС у межах «Горизонт 2020».

Спікерами були представники Єврокомісії, європейських наукових консорціумів, МОН та НААН України, національних контактних пунктів «Горизонт 2020» тощо.

Повернутися до списку