ГоловнаНовини

17 грудня 2019

Делегація вчених Державної установи Інститут зернових культур НААН у рамках зустрічного візиту відвідала турецьку селекційно-насінницьку компанію «Polen»

Делегація вчених Державної установи Інститут зернових культур НААН у рамках зустрічного візиту 9-12 грудня відвідала турецьку селекційно-насінницьку компанію «Polen», головний офіс якої розташовано у місті Маніса.

У ході візиту проведено огляд виробничої бази компанії, представлено інноваційні розробки в селекції с-г культур, вказано на особливості селекційної програми (обсяги селекційних робіт, особливості зимової генерації, представлено селекційне обладнання, генетичний матеріал, вказано на принципи добору для поліпшення гетерозисних моделей гібридів), висвітлено стратегію просування продукту на ринки. Компанія працює над трьома брендами «Polen», «GreenLife» та «Forbisseed», що знижує ризики у різних географічних сегментах ринку завдяки диверсифікації.

Учені інституту познайомились з провідними фахівцями компанії, відбулась дискусія з приводу можливої співпраці та закладання випробування гібридів кукурудзи в Україні у наступному році. Сподіваємось, що у майбутньому співпраця буде корисна для обох сторін. Співробітники компанії «Polen» влаштували дуже теплу зустріч для візитерів з ДУ ІЗК НААН.

Повернутися до списку