ГоловнаПро ІнститутДослідні станції

Мережа Інституту — дослідні станції та підприємства

До мережі Інституту відносяться юридично самостійні дослідні станції, які виконують частину науково-дослідних робіт, забезпечують виробництво елітного та гібридного насіння, ведуть впровадження і пропаганду досягнень НТП.

На дослідних станціях виконується частина наукової проблематики, яка є складовою державних науково-технічних програм. При цьому напрями науково-дослідних робіт носять спеціалізований характер залежно від зональних умов, наукових традицій і матеріального забезпечення кожної станції.

На Ерастівській дослідній станції розробляються питання систем землеробства, сівозмін і обробітку ґрунту, технологій вирощування зернових колосових культур і кукурудзи, а також кормо виробництва.

Синельниківська селекційно-дослідна станція є традиційною базою по селекції кукурудзи, сорго, озимої пшениці, ярого ячменю і вівса, а також спеціалізується на повномасштабних розробках технології озимих культур та захисту зернових культур від шкідників і хвороб.

Для зони вітрової ерозії на Розівській дослідній станції розробляються сортові технології вирощування високоякісного зерна озимої пшениці та елементи насінництва батьківських форм і гібридів кукурудзи.

ДПДГ «Красноградське» працює над створенням нових сортів зернобобових культур (чина, сочевиця, квасоля, горох).

ДПДГ «Поливанівка» представлене племзаводами м’ясної худоби – української м’ясної і сірої української порід, племрепродуктором худоби світлої аквітанської породи та племрепродуктором по розведенню свиней великої білої породи. Господарство реалізує племінний молодняк сірої української породи.