ГоловнаВідділ селекції і насінництваДослідні станції

Дослідні станції Інституту зерна

Мережа дослідних станцій інституту займається вирощуванням елітного, репродукційного насіння польових культур, насіння вихідних батьківських форм та гібридів кукурудзи:

Державне підприємство «Дослідне господарство «Дніпро»

Основна база Інституту з проведення наукових досліджень та селекції кукурудзи. Виробник елітного та репродукційного насіння зернових культур, вихідних батьківських форм і гібридів кукурудзи.

Ерастівська дослідна станція

Виконавець та координатор комплексних наукових досліджень з оптимізації взаємодії основних елементів системи землеробства в Степу України. Розробка технологій вирощування сорго, «зеленого конвеєра». Крупний виробник елітного та репродукційного насіння всіх польових культур, вихідних батьківських форм та гібридів кукурудзи.

Синельниківська селекційно-дослідна станція

Значні успіхи в селекції кукурудзи на зерно, розлусної та сахарної форм, соргових культур, ячменю, пшениці. Крупний виробник насіння вихідних батьківських форм та гібридів кукурудзи.

Розівська дослідна станція

Крупний виробник елітного та репродукційного насіння всіх польових культур в умовах Сходу України.

ДПДГ «Красноградське»

Досягнення в селекції зернобобових культур — горох, квасоля, чина, нут, сочевиця. Виробник елітного та репродукційного насіння всіх польових культур в умовах північного Степу України.

Генічеська дослідна станція

Селекція сорго. Виробник елітного насіння всіх польових культур в умовах південного Степу України.


З більш детальною інформацією з продукцією Інституту та мережі його дослідних станцій можна ознайомитись в розділі Продукція.