ГоловнаНовини

23 листопада 2018

Некролог Клиша Андрій Іванович

Колектив Інституту зернових культур НААН України з глибокою скорботою повідомляє, що 84-му році пішов з життя доктор сільськогосподарських наук, професор, видатний вчений-селекціонер зернобобових культур для Степу України, автора багатьох сортів чини, квасолі, гороху, нуту, вики, сочевиці, провідний науковий співробітник лабораторії селекції ярих зернових і зернобобових культур ДУ Інститут зернових культур Національної академії аграрних наук України

КЛИША
Андрій Іванович

Внесок Андрія Івановича у розвиток селекції зернобобових культур вагомий і багатоплановий. Ми знаємо його як видатного вченого, який користувався заслуженим авторитетом серед науковців та працівників агропромислового комплексу України. Все своє свідоме життя він присвятив науковому пошуку в галузі селекції, організовуючи та готуючи наукові кадри, впроваджуючи у виробництво наукові досягнення.

В цю тяжку хвилину висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким, друзям і колегам Андрія Івановича. Він назавжди залишиться в серцях колег і співробітників Інституту.

Повернутися до списку