ГоловнаНовини

29 листопада 2022

в аспірантурі ДУ ІЗК НААН продовжується освітній процес підготовки здобувачів ступеня доктора філософії 2022 року вступу.

Незважаючи на перебої електропостачання в умовах воєнного стану, в аспірантурі ДУ ІЗК НААН продовжується освітній процес підготовки здобувачів ступеня доктора філософії 2022 року вступу.

18 листопада 2022

18 листопаду, відбулось засідання координаційно-методичної ради науково-методичного центру

Засідання координаційно-методичної ради науково-методичного центру з проблем зернового господарства та землеробства зони Степу.

18 листопада 2022

Інформація

 В період 07.11-18.11.2022 року проведено онлайн-курси підвищення кваліфікації.

17 листопада 2022

Підготовка здобувачів ступеня доктора філософії

Продовжується підготовка здобувачів ступеня доктора філософії зі спеціальності 201 – Агрономія в аспірантурі ДУ ІЗК НААН.

15 листопада 2022

Відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми діяльності та розвитку аграрного сектору Дніпропетровщини в умовах воєнного стану»

09.11.2022 р. в Дніпровському державному аграрно-економічного університеті відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми діяльності та розвитку аграрного сектору Дніпропетровщини в умовах воєнного стану»

31 жовтня 2022

Науковий журнал «Тваринництво Степу України» побачив світ.

Заснований з ініціативи лабораторії тваринництва Інституту науковий журнал «Тваринництво Степу України» побачив світ. Головний редактор журналу – завідуючий лабораторією тваринництва, кандидат сільськогосподарських наук Віктор Іванович Халак.

28 жовтня 2022

Курс «СУЧАСНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО, СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

В аспірантурі ДУ ІЗК НААН завершено курс обов’язкової навчальної дисципліни «СУЧАСНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО, СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ» для здобувачів ступеня доктора філософії 2022 року вступу.

27 жовтня 2022

Cемінар ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" кафедра біології та агрономії.

Співробітники ДУ ІЗК НААН взяли участь у публічній презентації здобувачем наукових результатів дисертації та її обговорення на фаховому семінарі ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка" кафедра біології та агрономії.

27 жовтня 2022

Онлайн-семінар «Горизонт Європа для України»

Учені ДУ ІЗК НААН, 24 жовтня, долучилися до онлайн-семінару «Горизонт Європа для України».

27 жовтня 2022

Підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Держпродспоживслужби

Державна установа Інститут зернових культур НААН з 24 по 28 жовтня прийняла участь у підвищенні кваліфікації керівників і спеціалістів Держпродспоживслужби, їхніх територіальних органів та установ, що належать до сфери їхнього управління.