ГоловнаНовини

24 січня 2020

23 січня 2020 р. в Державній установі Інститут зернових культур НААН пройшла екскурсія

23 січня 2020 р. учні 11 класу Комунального закладу «Слобожанський навчально-виховний комплекс № 1 Слобожанської селищної ради», які навчаються за профілем «Біологія» в рамках вивчення розділу «Селекція та біотехнологія», здійснили навчальну екскурсію до Державної установи Інститут зернових культур НААН. Вони ознайомитися зі специфікою роботи науковців, відвідали їх кабінети та лабораторії, а також велику й малу залу засідань Вченої ради, бібліотеку та музей Марка Озерного.

Учні отримали вичерпну інформацію про історію та сьогодення ДУ ІЗК НААН. Зокрема, вони дізналися про особливості проведення комплексних фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок у селекції з метою створення високопродуктивних сортів і гібридів кукурудзи, пшениці озимої, ячменю ярого, вівса, соргових і зернобобових культур з високою продуктивністю й цінними продовольчими та кормовими ознаками. Заступник директора з наукової роботи, Гирка А. Д. та завідувач лабораторії фізіології рослин та методів селекції Гайдаш О. Л. розповіли майбутнім аграріям про особливості освітньо-наукового процесу. Було також наочно продемонстровано, які етапи проходить аспірант з моменту подачі заяви на вступ в аспірантуру до захисту дисертації. Під час екскурсії юні відвідувачі побачили роботу наукових співробітників ДУ ІЗК НААН.

Варто відзначити, що відвідування ДУ ІЗК НААН справило яскраве враження на старшокласників. Наприкінці зустрічі, учні ділилися враженнями, задавали питання, які їх цікавили, та щиро дякували науковцям за цікаву та пізнавальну екскурсію.

На завершення Анатолій Дмитрович звернувся до одинадцятикласників з підтримкою правильності їх вибору аграрного фаху, рекомендував вступати до агрономічного факультету Дніпровського державного аграрно-економічного університету, побажав отримати там вищу освіту й запросив до ДУ Інститут зернових культур НААН для навчання в аспірантурі, науково-виробничої діяльності та найголовніше – будівництва кар’єри успішних аграріїв-науковців майбутнього.

На згадку про цей захід кожен відвідувач КЗ «Слобожанський НВК № 1 ССР отримав розлусну кукурудзу для приготування попкорну та блокнот і ручку з логотипом Державної установи Інститут зернових культур НААН.

Повернутися до списку