ГоловнаНовини

26 лютого 2021

Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція

На базі Державної установі Інститут зернових культур Національної академії аграрних наук 25 лютого проведено Всеукраїнську науково-практичну онлайн конференцію «Роль науково-технічного забезпечення розвитку агропромислового комплексу в сучасних ринкових умовах». Відповідний захід планувався на рівні молодих вчених, утім завдяки закликам змінено формат конференції, який несподівано для нас придбав міжнародний характер. У висвітлені наукових матеріалів у конференції взяли участь понад 600 науковців та надіслано 215 тез, у тому числі із закордону – 21 з Білорусі (10) та Польщі (11).

Конференція була відкрита з пленарної частини, де з вітальними і науковими доповідями виступили Черчель В.Ю., Черенков А. В., Сатарова Т. М., Шевченко М. С., Козирь В. С. У подальшому згідно програмою конференції заслухано доповіді учасників, які висвітлили результати власних наукових досліджень. Протягом заслуховування доповідь, науковці активно брали участь у дискусіях з різних питань сільськогосподарської галузі. Завдяки активній позиції вітчизняних науковців, захід відбувся в руслі гострого наукового обговорення, висвітлені актуальні і вкрай злободенні проблеми, а їхнє вирішення дозволить підвищити ефективність продовольчого виробництва в країні.

Важливо відмітити, що у цьому році колектив інституту в очікуванні знаменної події 90- ліття з дня заснування аспірантури. У зв’язку з ліквідацією Українського інституту аспірантури, підготовка кадрів була передана до Інституту зернового господарства (тепер ДУ ІЗК НААН). Наказ №84 від 14. 07. 1931 р. Вітаємо наукові школи ДУ ІЗК НААН та аспірантів з прийдешньою знаменною подією. З розвитком технологій збільшується розрив між поколіннями, між батьками та дітьми. Утім залишаються споконвічні цінності, донести та передати які може тільки людина з досвідом. Необхідно зазначити, для вченого не існує легких часів, кожен історичний період характеризується різними перепонами, утім корінним принципом формування молодих фахівців повинні бути – терпіння, принциповість, доброчесність. Дотримання цих принципів дозволить відшукати Ваше гідне місце у майбутньому та поліпшити суспільство загалом.

Повернутися до списку