ГоловнаНовини

02 листопада 2021

ІНФОРМАЦІЯ

До ДУ ІЗГ НААН, 1 листопада, завітали представники Департаменту економічного розвитку обласної адміністрації Дніпропетровської області.

Делегацію очолювала начальник управління агропромислового розвитку Клімович Любов Миколаївна. Під час зустрічі обговорено питання роботи Центру з наукового забезпечення Агропромислового виробництва Дніпропетровської області. Протягом дискусії висвітлена роль науки в розвитку аграрного сектору області, моніторингу стану посівів, виховання кадрового потенціалу, доробки з селекції зернових культур, розробки їх технологій вирощування, проблеми землеробства. Вказана особливість Інституту зернових культур у формуванні наукового осередку в області, проведені навчань, підвищені кваліфікації, виданні наукової продукції, монографій, підручників, рекомендацій. Узгоджено плани спільних заходів на найближчу перспективу та проведення на постійній основі підвищення кваліфікації, семінарів, конференцій, участь у виставках, тощо.

Зустріч відбулась у конструктивному руслі та завершилася у полі на дослідних ділянках з кукурудзи і озимої пшениці. Дякуємо Любов Миколаївні за можливість спілкування із адміністрацією області та позитивні плани на майбутнє.

Разом наші колективи потужніші, разом переборемо всі негаразди!

Повернутися до списку