ГоловнаНовини

18 листопада 2021

Засідання святкової Вченої ради

У ДУ ІЗК НААН 17 листопада відбулось засідання святкової розширеної Вченої ради з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Згідно порядку денного підведено підсумки виробничої діяльності інституту, висловлено подяку співробітникам, які приймали активну участь технічного забезпечення вирощування сільськогосподарських культур та найкращих нагороджено Грамотами від Дніпровської райдержадміністрації і від інституту, цінними подарунками, тощо.

Вітання отримали й співробітники, що захистили наукові положення дисертаційних робіт на засіданнях разових спеціалізованих вчених рад (ДФ 08.353.001; ДФ 08.353.002; ДФ 08.353.003; ДФ 08.353.004) та отримали дипломи докторів філософії. З вітальними адресами виступи Козир В. С., Прядко Ю. М., Кирпа М. Я., Колбасіна Т. В., Гирка А. Д., Шевченко М. С., Федоренко Е. М. У вітаннях були висловлені слова вдячності колективу інституту за активну позицію у розбудові аграрної галузі району, області та країни в цілому.

Значення цієї роботи у формуванні продовольчої безпеки. Завдяки успіхам аграріїв Україна зміцнює свої позиції на світовому ринку, відкриває нові напрями експорту, розширює перелік товарів, впливає на формування ВВП та на збільшення валютної виручки. Аграрна галузь є ключовою у формуванні добробуту громадян країни, традиційним корінним буттям, витоком формування національної ідентичності.

Дякуємо Вам хлібороби за працю !!!

Повернутися до списку