ГоловнаНовини

22 листопада 2021

Pегіональний форум "АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021"

Дніпропетровська обласна державна администрація, 20 листопада, провела регіональний форум "АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021".

На заході були представлені досягнення області, районів, ОТГ та підприємств різних форм власності.

З вітаннями у записі виступив Володимир Орлов перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації та в онлайн режимі Тарас Висоцький перший заступник міністра аграрної політики і продовольства. Відкрив регіональний форум заступник голови обласної державної адміністрації МИКОЛА КЛЯНЦКО, він розкрив тему важливості аграрного сектору для наповнення області доходами та побажав працівникам села подальших успіхів на нивах, розвитку громадам та господарствам. Керівники департаментів виступили з промовами та з вітаннями з нагоди Дня працівника сільського господарства. Нагороджено працівників господарств та кращі колективи.

У заході взяли участь і співробітники #ДУІЗКНААН із виставкою наукових досягнень установи. Також досягнення інституту були представлені у промовах директора Черчеля Владислава та завідуючого лабораторією захисту рослин Судака Володимира.

Загалом форум відзначився цікавими експозиціями, матеріалами та інформацією, які добре доповнювались святковою атмосферою.

Вітаємо аграріїв області з добре проведеним заходом та прийдешнім святом Днем працівника сільського господарства!!!

Повернутися до списку