ГоловнаНовини

28 жовтня 2022

Курс «СУЧАСНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО, СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Сьогодні в аспірантурі ДУ ІЗК НААН завершено курс обов’язкової навчальної дисципліни «СУЧАСНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО, СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ» для здобувачів ступеня доктора філософії 2022 року вступу.
Заняття у змішаному очно-дистанційному форматі провела кандидат біологічних наук ДЕНИСЮК Катерина Вікторівна за темою «Сучасні напрями використання біотехнологій у сільськогосподарських рослин». Вказана тема вводиться до курсу дисципліни з цього року, після опитування аспірантів щодо компетенції, які бажано додати до даної навчальної дисципліни.
Викладачка ознайомила аспірантів із світовими напрямами наукових досліджень з біотехнології сільськогосподарських рослин та особливостями застосовування регламентів клітинно-інженерних та молекулярно-генетичних біотехнологій сільськогосподарських рослин у практичній науковій діяльності.
У дискусії обговорено питання законодавчого регулювання генетично-інженерної діяльності, перспективи використання паспортизації та сертифікації генотипів сільськогосподарських рослин, та молекулярно-генетичних маркерів в селекції.
Бажаємо нашим допитливим здобувачам з успіхом скласти залік з зазначеної навчальної дисципліни та отримали високу оцінку з теоретичної підготовки.
Ознайомитися з новинами та інформацією щодо провадження освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти (доктор філософії) зі спеціальності 201 – Агрономія можна на сайті інституту в розділі

«Освітній процес» https://www.institut-zerna.com/education/index.htm

Повернутися до списку