ГоловнаНовини

31 жовтня 2022

Науковий журнал «Тваринництво Степу України» побачив світ.

     Шановні колеги, аграрії !!! Заснований з ініціативи лабораторії тваринництва Інституту науковий журнал «Тваринництво Степу України» побачив світ. Головний редактор журналу – завідуючий лабораторією тваринництва, кандидат сільськогосподарських наук Віктор Іванович Халак. Про авторитетність нового видання свідчить склад його редколегії, до якої увійшли провідні вчені різних галузей зоотехнічної науки і ветеринарії України, Молдови, Грузії, Польщі. Журнал має державну реєстрацію (Свідоцтво КВ № 25207-1514P від 7.08.2022 р.) і власний сайт – www//ahsu-jornal.org.ua.
   

     Мета заснування журналу – забезпечити обмін знаннями, творчими наробками та накопиченим досвідом, що сприятиме відродженню тваринництва в Україні і дозволить на цій основі значно зміцнити продовольчу безпеку.
     

     Тематика публікацій першого випуску (загальна кількість 15) різноманітна. В статті академіка НААН В.С. Козиря розглядаються фенотипові особливості імпортних м’ясних порід великої рогатої худоби в умовах степу України. Його колега з Інституту свинарства і АПВ НААН (Полтава) В.П. Рибалко описав методи і етапи створення червоної білопоясної породи свиней. Колектив авторів з Інституту тваринництва степових районів «Асканія-Нова» (В.М. Іовенко, М.М. Свістула, Д.В.Єфремов, С.В. Горб) вичерпне охарактеризував відгодівельні і забійні якості баранців в залежності від корму з різним вмістом протеїну. Якості репродуктивного складу орловської породи коней присвячена стаття відомих фахівців І.В. Ткачової, Н.П. Платонової, Г.О. Фролової з Інституту тваринництва НААН (Харків). Проблеми кормового забезпечення тваринництва висвітлені в статтях академіка НААН Б.В. Дзюбецького (Інститут зернових культур НААН) та І.А. Шевченка (Інститут олійних культур НААН).
     

     Редакція журналу тримає тісний зв'язок з провідними вченим науково-дослідних установ і учбових закладів, і портфель її постійно поповнюється. До друку підготовлено другий номер журналу збагачений кількісно і тематично. Редакція запрошує усіх зацікавлених до співпраці!
https://ahsu-journal.org.ua/index.php/journal

Повернутися до списку