ГоловнаНовини

15 листопада 2022

Відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми діяльності та розвитку аграрного сектору Дніпропетровщини в умовах воєнного стану»

     09.11.2022 р. в Дніпровському державному аграрно-економічного університеті відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми діяльності та розвитку аграрного сектору Дніпропетровщини в умовах воєнного стану», в якому прийняли участь:
- ГАЙДУ Олександр Васильович – голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики;
- ЧОРНОМОРОВ Артем Олегович - голова підкомітету Верховної Ради України з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі;
- ПРИПУТЕНЬ Дмитро Сергійович – депутат Верховної Ради України;
- ДЕМИДОВ Олександр Анатолійович – директор Миронівського інституту пшениці НААНУ;
- ЧЕРЧЕЛЬ Владислав Юрійович – директор Інституту зернових культур НААНУ;
- науково-педагогічні працівники Дніпровського державного аграрно-економічного університету, керівники господарств і підприємств агропромислового комплексу Дніпропетровської області, керівники фермерських господарств, видатні аграрії Дніпропетровщини.
   

     Учасники обговорили основні проблеми розвитку аграрного сектору економіки Придніпровського регіону України в умовах нестабільності національної економіки під час війни та визначили його актуальні питання у забезпеченні продовольчої безпеки країни. Проаналізували наслідки воєнної агресії на розвиток аграрного сектору та обговорили необхідність основних національних програм для відновлення агробізнесу. Діюча модель аграрного сектору України має бути трансформована з урахуванням пріоритетності розвитку малого підприємництва, становлення сімейного фермерства у сфері агробізнесу. Висловлені основні пропозиції щодо стабілізації та активізації аграрного виробництва у період відновлення національної економіки з пріоритетними напрямками державної підтримки програмами кредитування, фінансування та податкового стимулювання аграрних виробників.

 

Повернутися до списку