ГоловнаНовини

17 листопада 2022

Підготовка здобувачів ступеня доктора філософії

Продовжується підготовка здобувачів ступеня доктора філософії зі спеціальності 201 – Агрономія в аспірантурі ДУ ІЗК НААН. Викладач вибіркової навчальної дисципліни «АДАПТИВНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ АГРОСИСТЕМ» доктор сільськогосподарських наук, професор ШЕВЧЕНКО Михайло Семенович провів заняття за темами:
1. Адаптація структури посівних площ і сівозмін до систем раціонального і екологічно безпечного використання земель.
2. Принципи диференціації обробітку ґрунту в ґрунтозахисних і енергозберігаючих агросистемах.
3. Біологічні та агротехнологічні закономірності формування забезпеченості та методи комплексного регулювання шкодочинності.
У дискусії обговорено питання системних та технологічних пріоритетів адаптивного землеробства.
Заняття з вибіркової навчальної дисципліни «АГРОЕКОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ ВИРОЩУВАННЯ ЗЕРНОВИХ КОЛОСОВИХ КУЛЬТУР» провела кандидат сільськогосподарських наук ГАСАНОВА Ірина Іванівна. Викладачка презентувала матеріал за темою «Заходи щодо поліпшення якості зерна» та «Обладнання та методики для визначення основних показників якості зерна, загальні технічні вимоги, відбір середніх проб».
Ознайомитися з новинами та інформацією щодо провадження освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти (доктор філософії) зі спеціальності 201 – Агрономія можна на сайті інституту в розділі «Освітній процес» https://www.institut-zerna.com/education/index.htm

Повернутися до списку