ГоловнаНовини

18 листопада 2022

18 листопаду, відбулось засідання координаційно-методичної ради науково-методичного центру

У Державній установі Інститут зернових культур НААН, 18 листопаду, відбулось засідання координаційно-методичної ради науково-методичного центру з проблем зернового господарства та землеробства зони Степу. Захід відбувся дистанційно в режимі відео конференції на платформі Google Meet.
Відкрив засідання керівник ПНД 15 «Система виробництва зерна» - Черчель Владислав Юрійович. У пленарній частині засідання заслухано наукові доповіді «Ґрунтова і кліматичні складові у формуванні продуктивності польових культур у Північному Степу України» Чабана Володимира Ілліча та «Стан та проблеми розвитку зерновиробництва в агроформуваннях степової зони України в умовах сьогодення» Компанієць Вікторії Олександрівни.
У секційних засіданнях представлені матеріали досліджень за: Підпрограмою 01. Створення вихідного матеріалу та гібридів кукурудзи і сорго, адаптованих до умов різних зон України - 6 установ;
Підпрограмою 02. Агробіологічні системи вирощування зернових культур, адаптованих до умов різних зон України - 10 установ;
Підпрограмою 03. Агробіологічні системи вирощування зернових культур, адаптованих до умов різних зон України - 4 установи.
Протягом роботи координаційно-методичної ради обговорювались сучасні проблеми виконання наукових тематик в особливих умовах воєнного стану. Дискусійні майданчики дозволили виявити проблемні питання у виконанні досліджень, їхньої оптимизації, пошуку інструментарій покращення ресурсного забезпечення та трансферу результатів у виробництво. Звіти виконавців прийняті із зауваженнями та побажаннями на майбутнє зустрітись в очному форматі в головній установі. Вітчизняна наука робить наше суспільство суверенним, працюємо на перемогу ! Усе буде Україна!

 

Повернутися до списку