ГоловнаНовини

17 березня 2023

Відбулася Міжнародна науково-практична інтернет - конференція молодих учених і спеціалістів

     16-17 березня 2023 року з 09:30 до 16:00 в Державній установі Інститут зернових культур Національної академії агарних наук України відбулася Міжнародна науково-практична інтернет - конференція молодих учених і спеціалістів "ВКЛАД НАУКОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ У РОЗВИТОК АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ФЛУКТУАЦІЙ КЛІМАТУ".

     Конференція розпочалася з урочистого відкриття, яке розпочав заступник директора з наукової роботи, доктор с.-г. наук, професор ДУ ІЗК НААН Кирпа М.Я., передавши слово д. с.-г. н., професору, завідувачу лабораторії землеробства та родючості ґрунтів ДУ ІЗК НААН Шевченко М. С. На урочистому відкритті також виступили: кандидат с.-г. наук, провідний науковий співробітник лабораторії землеробства та родючості ґрунтів Чабан В. І., голова Ради молодих вчених, к. с.-г. н., завідувач лабораторії методів селекції та первинного насінництва ДУ ІЗК НААН Гайдаш О. Л.

     Міжнародна конференція складалась із декількох панелей, на яких обговорювались актуальні питання щодо: Селекції і насінництва сільськогосподарських культур; Рослинництва; Землеробства; Агрохімії; Захисту рослин; Економіки АПВ; Тваринництва.

     Конференцію присвятили актуальним проблемам теорії та практики розвитку агропромислового комплексу в умовах обмеженого ресурсного забезпечення та шляхів подолання негативних явищ спричинених змінами клімату, питанням залучення здобувачів вищої освіти до наукових досліджень. Загалом подія визначає вектори поєднання спільних зусиль академічної спільноти, прогресивної молоді й молодих вчених, сприяючи пошуку спільних ефективних підходів у наукових дослідженнях, актуальних проблем сільського господарства та економіки АПВ та впровадження їхніх результатів у практику.

     В конференції приймали участь більше 260 представники від 60 організацій різних форм власності, з яких 5-ть закордонних інституцій та держав-членів ЄС.

     У підсумку учасники міжнародної конференції висловили подяку організаторам за цікавий та актуальний захід. Як висновок – прийняли спільне рішення продовжити практику проведення науково-практичних конференцій студентів та молодих учених і у наступні роки.

Детальнішу інформацію про конференцію можна отримати з програми конференції.

 

 

Повернутися до списку