ГоловнаПро ІнститутПро Інститут

Нагороди здобуті Інститутом у різні роки існування

Всесоюзний науково-дослідний інститут (ВНДІ) кукурудзи у 1957 і 1958 рр. нагороджувався дипломом учасника всесоюзної сільськогосподарської виставки.

25 травня 1971 р. ВНДІ кукурудзи вручено орден Трудового Червоного Прапора.

Переможцю у всесоюзному соціалістичному змаганні в 1983 р. ВНДІ кукурудзи, що досяг найвищих і стійких показників у виконанні планів і підвищених зобов’язань вручено перехідний червоний прапор із занесенням на Всесоюзну дошку пошани на ВДНГ СРСР.

Всесоюзний науково-дослідний інститут (ВНДІ) кукурудзи у 1983 р. нагороджувався дипломом учасника виставки досягнень народного господарства УРСР.

Диплом президії центрального правління НТО СГ і перша премія у Всесоюзному огляді по науці і техніці 1985 р.

Диплом за успішне виконання творчих зобов’язань по прискоренню науково-технічного прогресу 1986 р.

Почесна грамота за високі досягнення в розробці інтенсивних систем вирощування сільськогосподарських культур, науково-обґрунтованих систем землеробства, захисту рослин, великий вклад в розвиток і удосконалення діяльності наукових інженерних громад Дніпропетровської області в 1990 р.

Інститут зернових культур НААН України нагороджений дипломом учасника міжнародної виставки-ярмарку «Агро 2001» та «Агро 2004», а також дипломом за участь у виставці-ярмарку «Київська осінь 2004».